Eshop pro naše české zákazníky

regalset.cz

Obchodný dom pre dielňu a skladwww.czemag.sk

Obchodní dům pro dílnu a skladwww.czemag.cz

Sklep dla polskich klientów

regalset.pl

 

NOVINKY

arr3Regále na pneumatikyPripravili sme pre vás regály na pneumatiky, ktoré sú vhodné pre uskladnenie 4 pneumatík. Regály sú... arr3Nakupujte u nás bez DPHAk ste platcom DPH a máte IČ DPH, overíme vašu registráciu a vystavíme vám fakturu bez... arr3Nosnosť regálov Drumy je 130kg na policuRegály Drumy, ktoré sú celokovové, majú podľa nejnovších meraní stanovenú zvýšenú nosnosť 130kg na... arr3Konfigurátor regálovPre prehladnejšie vyberanie regálov z našej ponuky sme pre vás pripravili hladanie podla... arr3Nakupujte u nás bez DPHPokiaľ máte IČ DPH, platíte nám len cenu bez DPH. Dodávateľom tovaru je česká akciová spoločnosť... arr3Nové celokovové regályV našom sortimente máme novinky. Sú to kovové regály Drumy s kovovými policami, ktoré majú... arr3Ako vybrať ten správny regál?Prečítajte si náš návod Ako si vybrať regál.... arr3Doprava zadarmo :-)Doprava ZADARMO na všetky objednávky nad 16 EUR.... arr3Získali sme cerftifikát "Overené zákazníkmi"Dnes (11.11) neprišiel Martin na bielom koni, ale správa z heureka.sk, že sme konečne získali... arr3Získali sme certifikát "Obchod odporúčaný zákazníkmi".Zákazníci na servere najnakup.sk nám svojíi kladnými recenziami umožnili získať certifikát "Obchod... arr3Pre platcov DPH fakturujeme bez daneAk ste platcom DPH a v objednávke nám napíšete vaše IČ DPH, tak budete platit cenu bez dane. Pošleme...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

 

regalset.cz

sme na Facebooku

alexa rank

Úvod » Regály podľa umiestnenia

Regály podľa umiestenia


 

Potrebujete mať prehľad vo svojom kutilskom náradí, prehľadne usporiadať archivované šanóny, či ušetriť miesto pri skladovaní potravín v komore? V našom e-shope nájdete kvalitné regály, ktoré sú stabilné a jednoduché na montáž. Je len na vás kde regál umiestnite.

Regály, ktoré unesú debničky plné úrody zo záhrady, ťažké náradie, ale aj pneumatiky osobných automobilov hľadajte v ponuke kategórií regálov do pivnice, regálov do dielní, a regálov na skladovanie pneumatík. Kovovú konštrukciu možno kombinovať s kovovými alebo drevotrieskovými policami. Tieto regály možno zároveň využívať aj ako ponk pre domácich majstrov.

V našej ponuke nájdete aj pozinkované regály do skladov, ktoré možno vzájomne spájať a vytvárať tak ucelené regálové systémy, ktoré sú vhodné aj pre skladovanie väčšieho množstva materiálu.

Na uskladnenie zásoby potravín, zaváranín, či toho dobrého koláču, ktorý má vydržať až do oslavy, sú vhodné regály s ľahko umývateľnými laminopolicami. Regály pre domáce využitie nájdete v kategórií regálov do domácností a regálov do špajze.

Pre administratívne účely – napríklad na uloženie šanónov – odporúčame vyberať spomedzi regálov do archívu a regálov do kancelárie. Ich výška zohľadňuje normovanú veľkosť šanónu a vďaka možnosti výberu farebného spracovania tak splnia nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu.

Pri každom z regálov si môžete sami vybrať to, čo vám najlepšie vyhovuje – a to presnú šírku, výšku, hĺbku, ako aj počet políc samotného regálu. Kvalitné regály podľa vašich predstáv od výrobcov Czemag a Kovona len v našom e-shope.