Eshop pro naše české zákazníky

regalset.cz

Obchodný dom pre dielňu a skladwww.czemag.sk

Obchodní dům pro dílnu a skladwww.czemag.cz

Sklep dla polskich klientów

regalset.pl

 

NOVINKY

arr3Regále na pneumatikyPripravili sme pre vás regály na pneumatiky, ktoré sú vhodné pre uskladnenie 4 pneumatík. Regály sú... arr3Nakupujte u nás bez DPHAk ste platcom DPH a máte IČ DPH, overíme vašu registráciu a vystavíme vám fakturu bez... arr3Nosnosť regálov Drumy je 130kg na policuRegály Drumy, ktoré sú celokovové, majú podľa nejnovších meraní stanovenú zvýšenú nosnosť 130kg na... arr3Konfigurátor regálovPre prehladnejšie vyberanie regálov z našej ponuky sme pre vás pripravili hladanie podla... arr3Nakupujte u nás bez DPHPokiaľ máte IČ DPH, platíte nám len cenu bez DPH. Dodávateľom tovaru je česká akciová spoločnosť... arr3Nové celokovové regályV našom sortimente máme novinky. Sú to kovové regály Drumy s kovovými policami, ktoré majú... arr3Ako vybrať ten správny regál?Prečítajte si náš návod Ako si vybrať regál.... arr3Doprava zadarmo :-)Doprava ZADARMO na všetky objednávky nad 16 EUR.... arr3Získali sme cerftifikát "Overené zákazníkmi"Dnes (11.11) neprišiel Martin na bielom koni, ale správa z heureka.sk, že sme konečne získali... arr3Získali sme certifikát "Obchod odporúčaný zákazníkmi".Zákazníci na servere najnakup.sk nám svojíi kladnými recenziami umožnili získať certifikát "Obchod... arr3Pre platcov DPH fakturujeme bez daneAk ste platcom DPH a v objednávke nám napíšete vaše IČ DPH, tak budete platit cenu bez dane. Pošleme...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

 

regalset.cz

sme na Facebooku

alexa rank

PREČO NÁŠ TOVAR » Ako vybrať regál
Ako vybrať ten správny regál?

Ako si vybrať regál.

Regály  nám zabezpečujú prehľadné uskladnenie  akéhokoľvek materiálu.  Aby sme si vybrali čo najvhodnejší regál, musíme si odpovedať na tieto otázky:

Čo chcem uskladniť ?( potrvaviny, víno, šanony, knihy, pneumatiky, výrobky, polotovary a pod. )

Kde to chcem uskladniť? ( pivnica, špajza, garáž, dielňa, sklad, škola, kancelária, archív, obchod, knižnica, ambulancia, atď.... )

Podľa týchto kritérii sa rozhodneme pre materiál, z ktorého by mal byť regál vyrobený. To znamená z akého materiálu sú vyrobené stojany regálu a samozrejme aj police regálu.

Ďalším kritériom je rozmer regálu tzn. jeho výška, šírka, a hľbka. To záleží od prietoru v ktorom sa regál bude nachádzať. Počet polic v regále určuje výšku jednotlivých poschodí a tým aj maximálnu výšku skladovaného materiálu.

Nezanedbateľným parametrom pri výbere vhodného regálu je  jeho nosnosť a samozrejme aj farba regálu a to z estetického hľadiska.

Na prvý pohľad sa zdá, že výber regálu je zložitá záležitosť, nakoľko v našom e –shope je okolo 500 druhov regálov. Pokiaľ by Vám tento článok nebol dostatočnou pomocou, môžte sa na nás z dôverou obrátiť na telefónne číslo +421 944 262 088, alebo mailom obchod@regalset.sk.

 

Drevené regály sú vhodné z estetického hľadiska, predovšetkým do interiéru, kde nie sú vystavené vlhkosti a iným poveternostným vplyvom .

Sú vyrobené z borovicového dreva bez povrchovej úpravy, preto ich môžte moriť a lakovať podľa Vašich potrieb.  Ich montáž je rýchla a jednoduchá. Drevené regály sa využívajú napr. ako stojany na víno,  kvety a ďalšie estetické vybavenie domácností, alebo kancelárií.

 

Kovové regály majú univerzálne využitie. Farebné prevedenie majú modré, biele, alebo sú  len pozinkované. Ďalšou veľkou výhodou sú výškovo nastaviteľné police. Tieto regály delíme do troch základných kategórií:

 

  • Kovové regály s drevotrieskovými policami sú optimálným riešením skladovania, čo sa týka pomeru medzi cenou a úžitkovou hodnotou. Majú univerzálne využitie. Preto máme skladom okolo 300 variant týchto regálov. Vyrábajú sa vo výškách 900 mm, 1800 mm, 2100 mm, 2400 mm a 2700 mm. Šírka týchto regálov je 750 mm, 900 mm a 1200 mm. Hľbka polic je 200 mm, 350 mm, 450 mm, 500 mm a 600 mm.

 

  • Kovové regály s lamino policami sú kvalitnejšou variantou kových regálov s drevotrieskovými policami. Sú vhodné do priestorv s vyššým nárokom na hygienu ako sú špajze, školské kuchyne, obchody potravín, lekárske ordinácie. Ostatné parametre sú rovnaké ako pri regáloch s drevotrieskovými policami.

 

  • Kovové regály s kovovými policami majú široké využitie hlavne tam, kde nie sú vysoké nároky na čistotu a vlhkosť prostredia. Hodia sa do dielne, garáže, alebo do výrobných priestorov. Vyrábajú sa vo výškách od 1500 mm do 2500 mm.

 

 

Regály na šanony sú v podstate kovové regály s drevotrieskovými policami s tým, že ich šírka a výška je prispôsobená rozmerom štandartných šanónov. Sú dostupné vo výškách 1800 mm a 2100 mm, v šírkach  750 mm, 900 mm a 1200 mm.

 

Pro zákazníky z Česka provozujeme stejný eshop:

www.regalset.cz

Pre tých, ktorí sa zaujímajú o širší sortiment tu máme Obchodný dom pre dieňu a sklad:

www.czemag.cz pre Česko a

www.czemag.sk pre slovenských klienov.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV