Eshop pro naše české zákazníky

regalset.cz

Obchodný dom pre dielňu a skladwww.czemag.sk

Obchodní dům pro dílnu a skladwww.czemag.cz

Sklep dla polskich klientów

regalset.pl

 

NOVINKY

arr3Regále na pneumatikyPripravili sme pre vás regály na pneumatiky, ktoré sú vhodné pre uskladnenie 4 pneumatík. Regály sú... arr3Nakupujte u nás bez DPHAk ste platcom DPH a máte IČ DPH, overíme vašu registráciu a vystavíme vám fakturu bez... arr3Nosnosť regálov Drumy je 130kg na policuRegály Drumy, ktoré sú celokovové, majú podľa nejnovších meraní stanovenú zvýšenú nosnosť 130kg na... arr3Konfigurátor regálovPre prehladnejšie vyberanie regálov z našej ponuky sme pre vás pripravili hladanie podla... arr3Nakupujte u nás bez DPHPokiaľ máte IČ DPH, platíte nám len cenu bez DPH. Dodávateľom tovaru je česká akciová spoločnosť... arr3Nové celokovové regályV našom sortimente máme novinky. Sú to kovové regály Drumy s kovovými policami, ktoré majú... arr3Ako vybrať ten správny regál?Prečítajte si náš návod Ako si vybrať regál.... arr3Doprava zadarmo :-)Doprava ZADARMO na všetky objednávky nad 16 EUR.... arr3Získali sme cerftifikát "Overené zákazníkmi"Dnes (11.11) neprišiel Martin na bielom koni, ale správa z heureka.sk, že sme konečne získali... arr3Získali sme certifikát "Obchod odporúčaný zákazníkmi".Zákazníci na servere najnakup.sk nám svojíi kladnými recenziami umožnili získať certifikát "Obchod... arr3Pre platcov DPH fakturujeme bez daneAk ste platcom DPH a v objednávke nám napíšete vaše IČ DPH, tak budete platit cenu bez dane. Pošleme...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

 

regalset.cz

sme na Facebooku

alexa rank

Úvod »Regály podľa umiestnenia » Regály do skladu

Regály do skladu

 

Regály do skladu sú vhodné pre skladovanie väčšieho množstva materiálu. Už jedna polica dokáže uniesť hmotnosť až 600 kg. Nosníky regálov sú pozinkované,  oceľové, s možnosťou výberu kovových, oceľových alebo laminátových políc. Jednotlivé regály je možné vzájomne spájať a kombinovať podľa potreby, čím si vytvoríte vlastný ucelený regálový systém, ktorý bude spĺňať všetky vaše potreby.

Výhodou regálových systémov je možnosť zakomponovania aj takých regálov, kde jedna z políc (svojou hĺbkou) vytvára a poskytuje plnohodnotný ponk pre majstra či skladníka. Možno ho využiť na spisovanie poznámok o stave materiálu na sklade a inej evidencie, či k bežným pracovným činnostiam. Kvalitné regály v našej širokej ponuke sú od výrobcov Czemag a Kovona.

Regály sú bezskrutkové, vďaka čomu je ich montáž rýchla a jednoduchá – už nebudete potrebovať žiadne ďalšie nástroje. Regály s výškou presahujúcou 1,8 m je potrebné kvôli bezpečnosti ukotviť v stene. Pri výbere skladových regálov možno zvoliť: výšku regálu (0,9- 2,7 m), šírku (0,6 -  1,6 m), hĺbku (0,35 – 0,6 m), množstvo políc (3 až 8) a ich materiál. Nosnosť regálovej police sa pohybuje od 100 do 600 kg.


Vystavajte si vlastné regálové systémy z regálov v našej ponuke.


EUR
EUR
výška regálu:
šírka regálu:
hĺbka regálu:
počet políc:
Výrobca:
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
doprava zdarma
doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma
top produkt


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma
top produkt


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma