Eshop pro naše české zákazníky

regalset.cz

Obchodný dom pre dielňu a skladwww.czemag.sk

Obchodní dům pro dílnu a skladwww.czemag.cz

Sklep dla polskich klientów

regalset.pl

 

NOVINKY

arr3Regále na pneumatikyPripravili sme pre vás regály na pneumatiky, ktoré sú vhodné pre uskladnenie 4 pneumatík. Regály sú... arr3Nakupujte u nás bez DPHAk ste platcom DPH a máte IČ DPH, overíme vašu registráciu a vystavíme vám fakturu bez... arr3Nosnosť regálov Drumy je 130kg na policuRegály Drumy, ktoré sú celokovové, majú podľa nejnovších meraní stanovenú zvýšenú nosnosť 130kg na... arr3Konfigurátor regálovPre prehladnejšie vyberanie regálov z našej ponuky sme pre vás pripravili hladanie podla... arr3Nakupujte u nás bez DPHPokiaľ máte IČ DPH, platíte nám len cenu bez DPH. Dodávateľom tovaru je česká akciová spoločnosť... arr3Nové celokovové regályV našom sortimente máme novinky. Sú to kovové regály Drumy s kovovými policami, ktoré majú... arr3Ako vybrať ten správny regál?Prečítajte si náš návod Ako si vybrať regál.... arr3Doprava zadarmo :-)Doprava ZADARMO na všetky objednávky nad 16 EUR.... arr3Získali sme cerftifikát "Overené zákazníkmi"Dnes (11.11) neprišiel Martin na bielom koni, ale správa z heureka.sk, že sme konečne získali... arr3Získali sme certifikát "Obchod odporúčaný zákazníkmi".Zákazníci na servere najnakup.sk nám svojíi kladnými recenziami umožnili získať certifikát "Obchod... arr3Pre platcov DPH fakturujeme bez daneAk ste platcom DPH a v objednávke nám napíšete vaše IČ DPH, tak budete platit cenu bez dane. Pošleme...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

 

regalset.cz

sme na Facebooku

alexa rank

Úvod » Kovové regály

Kovové regály

Vďaka širokej ponuke rozmerov kovových regálov od overených výrobcov Kovona a Czemag už viac nemusíte robiť kompromisy. Vyhovujú vám regály s kovovými, drevotrieskovými či laminovanými policami? V našej ponuke nájdete dostatočný výber z každého druhu a je len na vás či sa naše kovové regály stanú súčasťou vašej špajze, skladu, dielne, kancelárie či garáže.

Pomocou prehľadného filtra si nastavte vyhovujúci rozmer regálu, potrebný počet políc a požadovanú cenovú úroveň. Zúžite tým ponuku takmer 1 000 kovových regálov na tie, ktoré najpresnejšie plnia vaše predstavy. Pri výbere vám môže pomôcť aj označenie regálu ako top produkt, pričom všetky kovové regály z našej ponuky máte od nás s dovozom zdarma.


EUR
EUR
výška regálu:
šírka regálu:
hĺbka regálu:
počet políc:
Výrobca:
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
doprava zdarma
doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma
top produkt


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


Kovové regály

Bezskrutkové kovové regály  sú vyrobené z ocele.  Na regáloch je možnosť výškovo nastavitelných políc, keďže regály majú  na stojkách  vyvŕtané otvory v pravidelných intervaloch .

Police môžu byť kovové, potom ide o celokovové regále, ktoré sú v sekcii Kovové regály- kovové police.

V prípade, že má regál drevotrieskové police, súčasťou takéhoto regálu sú kovové prvky - nosníky, ktoré sa zasúvajú do bočných stojok regálu a na ne sa položí drevotriesková polica, ktorá je hrubá približne 8 mm. Kovové regály s drevotriekovými policami nájdete v sekcii Kovové regály- drevotrieskové police.

V prípade lamino políc, dodávame miesto políc z drevotriesky, police lamínované, bielej farby a nájdete ich v sekcii Kovové regály-lamino police.

Regály výšky 900 mm a 1065 mm majú v každom rohu jedenu stojku rovnakej výšky. Z toho vyplýva, že každý regál  má 4 stojky a príslušný počet políc.

Regály výšky 1800 mm majú v každom rohu 2 stojky vysoké 900 mm , ktoré sa na výšku spájajú  pomocou špeciálnych zasúvacích spojok, alebo pomocou kovového prvku na polici. Takýto regál má 8 stojok.

Regály výšky 2000 mm majú jednu stojku 1065 mm a na nej stojku s dľžkou 900 mm. Presná výška takého regálu je 1965 mm.

Regály výšky 2100 mm majú dve stojky 1065 mm v každom rohu. Presná výška takého regálu je 2130 mm. Regály výšky 2400 mm sa skladajú z 12 stojok o výške 800 mm.

Regály výšky 2700 mm sú naše najvyššie  regály a skladajú sa z 12 stojok, dlhých 900 mm.

Nosnosť regálu určuje nosnosť  jednej police. Ak chceme zvýšiť nosnosť celého regálu, používáme pod každú policu jednu, alebo dve výstuhy.

Regály, ktoré sa montujú pomocou skrutiek, dodáváme spolu so špeciálnymi skrutkami a spojkami.