Eshop pro naše české zákazníky

regalset.cz

Obchodný dom pre dielňu a skladwww.czemag.sk

Obchodní dům pro dílnu a skladwww.czemag.cz

Sklep dla polskich klientów

regalset.pl

 

NOVINKY

arr3Regále na pneumatikyPripravili sme pre vás regály na pneumatiky, ktoré sú vhodné pre uskladnenie 4 pneumatík. Regály sú... arr3Nakupujte u nás bez DPHAk ste platcom DPH a máte IČ DPH, overíme vašu registráciu a vystavíme vám fakturu bez... arr3Nosnosť regálov Drumy je 130kg na policuRegály Drumy, ktoré sú celokovové, majú podľa nejnovších meraní stanovenú zvýšenú nosnosť 130kg na... arr3Konfigurátor regálovPre prehladnejšie vyberanie regálov z našej ponuky sme pre vás pripravili hladanie podla... arr3Nakupujte u nás bez DPHPokiaľ máte IČ DPH, platíte nám len cenu bez DPH. Dodávateľom tovaru je česká akciová spoločnosť... arr3Nové celokovové regályV našom sortimente máme novinky. Sú to kovové regály Drumy s kovovými policami, ktoré majú... arr3Ako vybrať ten správny regál?Prečítajte si náš návod Ako si vybrať regál.... arr3Doprava zadarmo :-)Doprava ZADARMO na všetky objednávky nad 16 EUR.... arr3Získali sme cerftifikát "Overené zákazníkmi"Dnes (11.11) neprišiel Martin na bielom koni, ale správa z heureka.sk, že sme konečne získali... arr3Získali sme certifikát "Obchod odporúčaný zákazníkmi".Zákazníci na servere najnakup.sk nám svojíi kladnými recenziami umožnili získať certifikát "Obchod... arr3Pre platcov DPH fakturujeme bez daneAk ste platcom DPH a v objednávke nám napíšete vaše IČ DPH, tak budete platit cenu bez dane. Pošleme...

 

regalset.cz

sme na Facebooku

alexa rank

Úvod »Regály podľa umiestnenia » Regály do pivnice

Regály do pivnice

 

Skoncujte s chaosom v pivnici a vyberte si zo širokej ponuky regálov od spoľahlivých výrobcov značiek Czemag a Kovona. Regály pre použitie v pivnici ocenia nielen domáci majstri, ich využitie je skutočne všestranné.


Záhradkári do regálov uložia debničky plné úrody alebo uskladnia zaváraniny, gazdinky sem pri upratovaní môžu presunúť časť sezónneho šatníka. V ponuke nájdete aj regály vhodné pre uskladnenie pneumatík osobných automobilov a kutilov poteší možnosť využiť regál ako ponk pre majstrovanie, pod ktorým sa nachádzajú ďalšie police (ich hĺbka je o niečo väčšia ako pri ostatných policiach).


Na základe vlastných preferencií si môžete zvoliť, či máte záujem o police kovové, drevotrieskové alebo laminátové. Nosnosť police sa môže pohybovať od 130 do 600 kg. Vždy však platí, že samotná konštrukcia regálu je kovová – ide o oceľové, resp. pozinkované nosníky regálov.


Regály disponujú výbornou stabilitou. Pokiaľ plánujete regál s výškou presahujúcou 1,8 m, nezabudnite ho z bezpečnostných dôvodov ukotviť v stene. Pri výbere pivničných regálov možno voliť ich výšku ( 0,9 - 2,7 m), šírku (0,6 - 1,6 m), hĺbku (0,35 – 0,6 m), množstvo políc (3 až 8) a ich materiál. Regály sú bezskrutkové, vďaka čomu je jednoduché ich poskladať a nie sú tak potrebné žiadne ďalšie nástroje na montáž


EUR
EUR
výška regálu:
šírka regálu:
hĺbka regálu:
počet políc:
Výrobca:
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
doprava zdarma
doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma
top produkt


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma
top produkt


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma