Eshop pro naše české zákazníky

regalset.cz

Obchodný dom pre dielňu a skladwww.czemag.sk

Obchodní dům pro dílnu a skladwww.czemag.cz

Sklep dla polskich klientów

regalset.pl

 

NOVINKY

arr3Regále na pneumatikyPripravili sme pre vás regály na pneumatiky, ktoré sú vhodné pre uskladnenie 4 pneumatík. Regály sú... arr3Nakupujte u nás bez DPHAk ste platcom DPH a máte IČ DPH, overíme vašu registráciu a vystavíme vám fakturu bez... arr3Nosnosť regálov Drumy je 130kg na policuRegály Drumy, ktoré sú celokovové, majú podľa nejnovších meraní stanovenú zvýšenú nosnosť 130kg na... arr3Konfigurátor regálovPre prehladnejšie vyberanie regálov z našej ponuky sme pre vás pripravili hladanie podla... arr3Nakupujte u nás bez DPHPokiaľ máte IČ DPH, platíte nám len cenu bez DPH. Dodávateľom tovaru je česká akciová spoločnosť... arr3Nové celokovové regályV našom sortimente máme novinky. Sú to kovové regály Drumy s kovovými policami, ktoré majú... arr3Ako vybrať ten správny regál?Prečítajte si náš návod Ako si vybrať regál.... arr3Doprava zadarmo :-)Doprava ZADARMO na všetky objednávky nad 16 EUR.... arr3Získali sme cerftifikát "Overené zákazníkmi"Dnes (11.11) neprišiel Martin na bielom koni, ale správa z heureka.sk, že sme konečne získali... arr3Získali sme certifikát "Obchod odporúčaný zákazníkmi".Zákazníci na servere najnakup.sk nám svojíi kladnými recenziami umožnili získať certifikát "Obchod... arr3Pre platcov DPH fakturujeme bez daneAk ste platcom DPH a v objednávke nám napíšete vaše IČ DPH, tak budete platit cenu bez dane. Pošleme...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

 

regalset.cz

sme na Facebooku

alexa rank

Úvod »Regály podľa umiestnenia » Regály do špajze

Regály do špajze

 

Špajza či komora je praktická miestnosť, kde skladujeme potraviny na neskoršie použitie, zaváraniny i kuchynské spotrebiče, ktoré zavadzajú na kuchynskej linke. Priestor v špajzy treba využiť čo najefektívnejšie, preto určite oceníte možnosť nastavenia si výšky regálovej police podľa potreby (vždy o 33 mm), ale aj ľahko umývateľné police pre prípad akéhokoľvek zašpinenia políc potravinami.


Nosnosť jednej police sa pohybuje od 130 do 600 kg. Montáž regálov je jednoduchá a rýchla, pretože regály sú bezskrutkové. Jednotlivé regály možno vzájomne spájať a vytvárať tak ucelené regálové systémy.


Pri voľbe regálov do domácností možno vyberať vhodnú výšku (0,9 - 2,7 m), šírku (0,6 – 1 m), hĺbku (0,35 – 0,6 m), množstvo políc (3 až 9) a ich materiál (kovové, drevotrieskové, alebo laminátové). Základný kovový nosník konštrukcie regálu (vrátane poličiek) je k dispozícií v bielej i modrej farbe. Regál s výškou presahujúcou 1,8 m je kvôli bezpečnosti vhodné ukotviť v stene.


Zaveďte systém a organizáciu do špajze. Regálové systémy od výrobcov Czemag a Kovona v ponuke nášho e-shopu.


EUR
EUR
výška regálu:
šírka regálu:
hĺbka regálu:
počet políc:
Výrobca:
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma