Eshop pro naše české zákazníky

regalset.cz

Obchodný dom pre dielňu a skladwww.czemag.sk

Obchodní dům pro dílnu a skladwww.czemag.cz

Sklep dla polskich klientów

regalset.pl

 

NOVINKY

arr3Regále na pneumatikyPripravili sme pre vás regály na pneumatiky, ktoré sú vhodné pre uskladnenie 4 pneumatík. Regály sú... arr3Nakupujte u nás bez DPHAk ste platcom DPH a máte IČ DPH, overíme vašu registráciu a vystavíme vám fakturu bez... arr3Nosnosť regálov Drumy je 130kg na policuRegály Drumy, ktoré sú celokovové, majú podľa nejnovších meraní stanovenú zvýšenú nosnosť 130kg na... arr3Konfigurátor regálovPre prehladnejšie vyberanie regálov z našej ponuky sme pre vás pripravili hladanie podla... arr3Nakupujte u nás bez DPHPokiaľ máte IČ DPH, platíte nám len cenu bez DPH. Dodávateľom tovaru je česká akciová spoločnosť... arr3Nové celokovové regályV našom sortimente máme novinky. Sú to kovové regály Drumy s kovovými policami, ktoré majú... arr3Ako vybrať ten správny regál?Prečítajte si náš návod Ako si vybrať regál.... arr3Doprava zadarmo :-)Doprava ZADARMO na všetky objednávky nad 16 EUR.... arr3Získali sme cerftifikát "Overené zákazníkmi"Dnes (11.11) neprišiel Martin na bielom koni, ale správa z heureka.sk, že sme konečne získali... arr3Získali sme certifikát "Obchod odporúčaný zákazníkmi".Zákazníci na servere najnakup.sk nám svojíi kladnými recenziami umožnili získať certifikát "Obchod... arr3Pre platcov DPH fakturujeme bez daneAk ste platcom DPH a v objednávke nám napíšete vaše IČ DPH, tak budete platit cenu bez dane. Pošleme...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

 

regalset.cz

sme na Facebooku

alexa rank

Úvod »Regály podľa umiestnenia » Regály do garáže

Regály do garáže

 

Či už garáž využívate na parkovanie automobilu a jeho údržbu, alebo na uskladnenie vecí, alebo ako dieľňu, potrebujete ju zorganizovať, k čomu vám pomôžu vhodne zvolené regály.Regály do garáži od výrobcov Czemag a Kovona na uskladnenie pneumatík hľadajte v našej ponuke.

 

Regál na pneumatiky dokáže poňať pneumatiky bežných automobilov, ale aj terénnych áut a SUV. Pneumatiky sa do regálu vkladajú na výšku a do jedného radu vedľa seba tak zmestíte všetky 4 kusy. Pneumatiky sú v regály spodnou časťou opreté o zem, čím je zabezpečené, že pneumatiky sa nedeformujú a zároveň sú z boku a spredu fixované opornými časťami regálu.

 

Za veľkú výhodu garážových regálov možno považovať aj zakomponovanie pracovnej plochy – ponku – priamo v rámci regálu. Nebudete tak potrebovať samostatne stojací stôl, na ktorom budete skladať súčiastky do fungujúceho celku.

 

Regály sú bezskrutkové, vďaka čomu je ich montáž rýchla a jednoduchá – už nebudete potrebovať žiadne ďalšie nástroje na montáž. Pozor, regály s výškou presahujúcou 1,8 m je potrebné kvôli bezpečnosti ukotviť v stene.

 

Pri výbere regálu dobre zvážte čo budete na regálové police umiestňovať, aby ste zvolili primeranú nosnosť police (pohybuje sa od 130 do 600 kg).


EUR
EUR
výška regálu:
šírka regálu:
hĺbka regálu:
počet políc:
Výrobca:
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
doprava zdarma
doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma
top produkt


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma
top produkt


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma